Yurt İçi Satış Partnerliği

Yeni nesil iş modelimiz "Yurt İçi Satış Partnerliği" ile iç pazarda ürünlerinin satışını, dağılımını, marka bilinirliğini artırmayı hedefleyen ve satış faaliyetlerini daha verimli hale getirmek üzere uzman bir ekip tarafından yürütülen profesyonel satış yönetimine gereksinim duyan üretici, ithalatçı ve dağıtıcı şirketler ile hedeflenen iş sonuçlarını sağlayan iş birlikleri kurmaktayız.

Yurt içi perakende sektöründe geçirilen uzun yıllarda edinilmiş bilgi, deneyim ve müşteri tecrübesine sahip uzman ekibimizin gerçekleştirdiği profesyonel satış yönetimi ile partnerlerimizin faaliyetlerinin verimliliğini artırarak satış ve karlılık gelişimi sağlarken, aynı zamanda yenilikçi iş modelimiz ile şirketlerin personel giderlerini ve sabit maliyetlerini düşürerek fayda maliyet oranı yüksek iş birliktelikleri gerçekleştirmekteyiz.

Şirketler ile kurduğumuz partnerlik kapsamında tüm satış faaliyetleri şirketimizce yürüterek üretici, ithalatçı ve dağıtıcı firmaların satış faaliyetleri ve müşteri ilişkileri yönetimine vakit ayırmalarına gerek kalmadan üretim, ithalat ve tedarik süreçlerine odaklanmalarına ve satış öncesi faaliyetlerin verimliliğini artırmalarına imkan sağlamaktayız. Diğer taraftan da ekibimizin bilgi, deneyim ve müşteri tecrübesini etkin şekilde kullanarak partnerlerimiz ile olan işimizdeki satış gelişimini ve verimliliği en üst seviyeye çıkarmaktayız.

Partnerlerimize yurt içi pazarda satış yaptıkları tüm perakendeciler, dağıtıcılar ve alıcılar ile olan ticari faaliyetlerini satış partnerinin profesyonel yönetimi ile tek elden yürütme imkanı sunarak , partnerlerimiz ile müşterileri arasındaki iş süreçlerinin hızlı ve etkin şekilde ilerlemesini sağlamaktayız. 

Satış faaliyetlerini yürütürken aynı zamanda partnerlerimiz ile olan işimizi büyütecek yeni müşteri kazanımı ve satış fırsatları için proaktif yaklaşımımızla ürün grubu özelinde pazar ve müşteri araştırması yaparak olası fırsatlarını değerlendirmek üzere yeni müşteriler ile görüşmeler gerçekleştirmekteyiz. 

Hızlı, Karlı ve Güvenli” olma ilkelerimizin temeli üzerine kurduğumuz "Yeni Nesil İş Modelimiz" kapsamındaki tüm faaliyetlerimizi satış partnerliği kurduğumuz şirketlerle birlikte uzun vadeli ve sürdürülebilir faydalar edinmek üzere yürütmekteyiz.

Yurt İçi Pazar Deneyimi

Perakende Zinciri Deneyimi

Ürün Grubu Deneyimi

Süreç Yönetimi

FPS Grup partnerlik kurduğu şirketler ile yürüttüğü her işi projelendirmekte, iş planına ve çalışma prensiplerine bağlı hareket ederek en başarılı iş sonuçlarına ulaşmayı hedeflemektedir.

1

Pazar Analizi

Portföyümüze aldığımız ürünlerin pazar analizini yaparak ürün grubunun rekabet ve satış dinamiklerini inceliyoruz.

2

Hedefler ve Strateji

Partnerlerimizle birlikte belirlediğimiz hedeflere ulaşmamızı sağlayacak en uygun iş stratejilerini oluşturuyoruz.

3

Yol Haritası ve Planlama

Şirketimizi başarıya ulaştıracak yol haritasını çizerek tüm süreçleri kapsayan iş ve zaman planlarımızı hazırlıyoruz.

4

Uygulama ve İlerleme

İş ağımızdaki perakendeci, ithalatçı ve dağıtıcı şirketler ile ticari görüşmeleri gerçekleştirerek somut ilerlemeler sağlıyoruz.

5

Sonuçlar ve Geliştirme

Partnerlik kurduğumuz şirketler ile birlikte sonuçları değerlendirerek geliştireceğimiz diğer iş alanlarını belirliyoruz.