FPS Grup uzun yıllarda kazanılan sektör tecrübesi ile yurt içi satış, ihracat & ithalat ve özel markalı üretim alanlarındaki ihtiyaçları yanıtlayan en yenilikçi iş modellerini geliştirerek sektörün geleceğine yön veren, “Hızlı, Karlı ve Güvenli” olma değerlerini benimsemiş yeni nesil şirkettir.

Yurt içi perakende sektöründe faaliyet gösteren indirim market zincirleri, süpermarket zincirleri, kişisel bakım ve kozmetik market zincirleri, yapı market zincirleri, organize toptan ticaret mağazaları, yerel market zincirleri ve dağıtım  şirketleri ile gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve gıda dışı ürün gruplarındaki bilgi ve deneyimimizden güç alarak sektöre fayda yaratmak için yola çıktık.

Yurt içi satış, ihracat & ithalat ve özel markalı üretim alanlarında geliştirdiğimiz yenilikçi iş modellerimiz kapsamında üretici, ihracatçı, ithalatçı ve perakendeci şirketlerle kurduğumuz partnerlikler ile paydaşları hedeflerine ulaştıran ticari gelişimi sağlamaktayız.

FPS Grup'un ana hedefi şirketimiz ile partnerlerimize ortak fayda sağlayan iş birlikteliklerini kurmak, iş süreçlerimizi benimsediğimiz etik değerler kapsamında partnerlerimize eşit mesafede yürüterek paydaşların birlikte büyümelerini sağlamaktır.

Sahip olduğumuz yurt içi & dış pazar bilgisi ve deneyimler ışığında şirketimize ve partnerlerimize başarılı bir ticari gelecek sağlayacak iş birlikteliklerini kurarak yolumuza devam etmekteyiz.