Erdim Cepcioglu

Erdim ÇEPCİOĞLU

KURUCUMUZ

FPS Grup şirketinin kurucusu Erdim Çepcioğlu, Türkiye’nin önde gelen satış pazarlama ve üretim şirketlerinin satış, ticari pazarlama ve özel markalı üretim departmanlarında 15 yılı aşkın süreyle önemli görevleri yürüterek edindiği deneyim ve bilginin ışığında iç ve dış ticaret alanlarında yenilikçi ticaret modelleri geliştirmekte ve yürütmektedir. Ayrıca şirketlere dış ticaret, perakende sektörü ve özel markalı üretim alanlarında danışmanlık vermektedir.

Edindiği sektörel tecrübe ile şirketler arasındaki ticaretin sürdürülebilir ve verimli olması için doğru ticari bağların kurulması ve alınan ticari kararların orta ve uzun vadedeki sonuçlarının göz önünde bulundurulması gerektiğine inanan Erdim Çepcioğlu, oluşturduğu yenilikçi ticaret modellerini hayata geçirmek üzere yeni nesil şirket sloganıyla FPS Grup'u kurmuştur.

Meslek hayatı boyunca iş fırsatlarını değerlendirmek için hızlı olmaya, karlı ticaret yapmaya ve ticarette dürüst olmaya önem vererek bu ilkelere sadık çalışan Erdim Çepcioğlu, FPS Grup'u “Hızlı, Karlı ve Güvenli” olma değerleri üzerine kurmuştur ve şirketine benimsediği bu değerlerin adını vermiştir.

Faaliyet gösterdiği iç ve dış ticaret alanlarında ulaştığı başarılı iş sonuçlarını en üst seviyeye çıkarmak için sektöründe yer edinmiş profesyoneller ve alanında uzman çözüm ortakları ile çalışmaktadır. 

Kariyer hayatında Hunca Kozmetik, Lila Kağıt, Provel AŞ ve Sultanlar Holding şirketlerinde satış müdürlüğü ve özel markalar müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve gıda dışı ürün gruplarında kazandığı deneyim ile birçok başarıya ve yeni projeye imza atmıştır. 

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlayan Erdim Çepcioğlu, lise eğitimini Tekirdağ’da bitirmiştir. İş hayatına üniversite yıllarında başlamış olup uzmanlıklarına ilaveten bilgi teknolojileri ve lojistik alanlarında deneyim sahibidir ve 20 yıla yakın süredir iş hayatının içerisindedir.

Erdim Çepcioğlu evli ve iki çocuk babasıdır.